מזרונים

מזרון, מזרונים

המטרה של מזרונים אורתופדיים לפזר בצורה הומוגנית את משקל הגוף שלכם, תוך כדי ייתור נקודות של לחץ שמסבות לכם כאבים. כפי שכבר אמרנו בעבר, מזרנים אלו מרגיעים כאבים בגב, הם מאפשרים לכם לשפר את היציבה שלכם ולעמוד בזקיפות, כמו גם לחזק וליישר את עמוד השדרה שלכם. מה שנובע מכך שתיפטרו מההרגשה שאתם נשאבים ושקועים בתוך המזרון, דבר שבאופן טבעי ישפר את איכות השינה שלכם.

מה הינם מזרונים אורתופדיים, ועל מה כל המהומה?

צמד המלים – מזרונים אורתופדיים מעיד על מהותם. המזרנים האורתופדיים הינם סוג של מזרנים יציבים, אשר המטרה שלהם להוות תמיכה למפרקים, לשרירים או לחלופין לעצמות. לא משנה אם עברתם תאונה, או שיש לכם כאב כרוני בגב, או שנפגעתם בפעילות כושר – כאשר תגיעו לרופא, הוא בוודאי ייעץ לכם לשנות הרגלי תזונה, לנוח הרבה ובעיקר לשפר את איכות השינה שלכם, על ידי רכישת מזרנים אורתופדיים. ומדוע? אתם בוודאי שואלים. ובכן, הם מסייעים לבני אדם שחולים בכל מיני מחלות, שסובלים ברמה הכללית מכאבים, ובייחוד מכאבי גב, ללוקים בדלקות פרקים או לחולים באוסטאופורוזיס, וכיוצא בכך.

מדוע שינה על גבי מזרונים אורתופדיים אפקטיבית יותר?

לפעמים, קיימים בני אדם סובלים חדשות לבקרים מכאבים, שהם אינם כבר מודעים לעוצמת הכאבים שהם חווים. אבל אין זה אומר שהמוח לא מבין זאת. משמעות הדבר שקשה להם להירדם בלילה ולישון רצוף. לאותם אנשים אנו ממליצים, רכשו מבעוד מועד מזרונים אורתופדיים, שיסייעו לכם להרגיש נינוחים, להיות שלווים, וכתוצאה מכך להירדם בקלות ולישון במשך כל הלילה, מבלי יקיצות מיותרות. בנוסף לכך, הם משפרים את היציבה שלכם כאשר אתם ישנים, ובכך הסיכויים שתקומו במשך השינה מחוסר נינוחות או שמא מכאבים קלושים ביותר. לעתים היגון מהכאב הרב או העייפות הפיזית והתשישות הנפשית גורמים לחוסר יכולת להירדם. כל זאת עשוי להיפתר על ידי שינה על מזרון אורתופדי שמקל על כל כאב ומעודד שינה בריאה וארוכה. אם בני הזוג שלכם מתנועעים במשך הלילה ומעירים אתכם, השתמשו במזרוני אורתופדיה שאינם מאפשרים תנודות קופצניות או אף נפילה מהמזרון, כמו שמתרחש עם מזרן רגיל, אלא מהווים סוג של מזרנים מוצקים ותומכים.

האם יש אמת באמירה כי מזרונים אורתופדיים זולים יותר ממזרונים סטנדרטיים?

ובכן, לא בדיוק, אבל יש אמת בדברים, ונסביר. אומנם רכישה של מזרונים אורתופדיים בפועל כרוכה בהוצאה כספית רבה יותר, לעומת רכישה של מזרן רגיל, אבל זה נכון רק בעת הרכישה ההתחלתית. עם חלוף השנים תבינו כי מכיוון שהמזרונים האורתופדיים עמידים להמון זמן, הרבה יותר מכל מזרון אחר, ושומרים על מצב מצוין לטווח הרחוק, כי אפשר להבין מכך שהתמורה לכסף תגיע אליכם בריבית דריבית עם הזמן.