מזרן

מזרון, מזרונים

מרבית בני האדם נוטים לישון בערך שמונה או תשע שעות בלילה. יש כאלו ששנתם ערבה, ויש כאלו שממש לא. האחרונים סובלים מפציעה כזאת או אחרת בעמוד השדרה, מהליכים כירורגיים, מכאבים בגב, מדלקות או משברים במפרקים, וכיוצא בכך. בשל כל זה באם הם ישנו על גבי מזרון סטנדרטי יהיה להם קשה להירדם ולישון שינה ממושכת, בשל תחושת הכאבים בגב תחתון ובעמוד השדרה כי הם יחוו לחץ בהגזמה. הפתרון האמתי להם הוא רכישת מזרון אורתופדי, מוצק, באופן כזה שגופם אינו ישקע, וכאביהם יופחתו.

במה מזרן אורתופדי מתעלה על מזרון סטנדרטי?

המון זוגות, אשר ישנים בלילה זה לצד זו, חווים קשיים להירדם או לעבור שנת לילה רציפה, מכיוון שבני זוגם נוטים להתהפך או להתגלגל מצד לצד בלילה. זה יכול להתרחש רק במזרון רגיל, שבו משקל הגוף יוצר מעין שקע במזרון, שמושך אתכם לכדי שקיעה במזרון תחת כובד משקלכם. השקע שנוצר במזרון הרגיל מהווה כר פורייה לשותף שלכם למיטה או לכם לשקוע בתוך המזרן, מה שיוצר מצב מכעיס, שבו אין מקום לשניכם על גבי המזרון. עם כל כמה שאתם אוהבים ומכבדים את בני הזוג שלכם, המצב נהיה קשה ביותר ובלתי אפשרי בעליל, בפרט בעונת הקיץ היוקדת. כמה שלא תנסו להילחם בזה, כל עוד אתם במצב ערות, לא תצליחו כאשר תירדמו, ובעקבות כך תתהפכו שוב ושוב מהמיטה, ואיכות השינה שלכם תיפגע מאוד. כל זה אינו מתקיים כאשר קונים מזרון אורתופדי, בשל כך כי קשה להתגלגל עליו, וקל להירדם בו ללא כל הפרעה.

מה עושה מזרן אורתופדי למוצלח כל כך?

במידה ואתם ישנים על מזרון רגיל, שנוטה להיות רך, סביר להניח כי אמצע גופכם יטה לשקוע בתוך המזרון. למה התכוון המשורר בדבריו אלו?  ובכן, עמוד השדרה שלכם למעשה ממוקם שלא כשורה, מה שיסב לכם כאבי גב. כל זה ייחסך מכם, בעת רכישת מזרונים אורתופדיים, שידועים כהרבה יותר מהימנים ממזרונים סטנדרטיים, שיתמכו בהצלחה בעמוד השדרה שלכם.

ואם לא די בכך, המזרנים האורתופדיים מכילים את משקל הגוף שלכם בצורה הומוגנית, על מנת למגר כל תרחיש של מצבור נקודות לחץ, בפרט בירכיים, בצוואר או בגב.