מזרנים

מזרון, מזרונים

השם מזרנים אורתופדיים מעיד על מהותם. מדובר על מזרן שעוזר בתמיכת העצמות, השרירים והמפרקים. בין אם נפגעתם במהלך אימון כושר, ובין אם עברתם תאונת דרכים, הביקור אצל הרופא שלכם יסתכם בהמלצות של תזונה בריאה, מנוחה רבה, ובפרט שינה על גבי מזרונים אורתופדיים.

למתקשים לישון בלילה מומלץ לרכוש מזרנים אורתופדיים –

הרבה אנשים מתקשים להירדם בלילה באופן כללי, הדבר מתעצם כאשר הם סובלים מכאבים בשרירים או בעצמות. על מנת למצוא מזור לכך, יש לרכוש מבעוד מועד מזרנים אורתופדיים. המזרנים הסטנדרטיים עשויים מחומרים רכים, שבשלב מסוים גורמים להחמרה בכאבים. שינה על גבי מזרן רגיל מסבה ללחץ על גבי הגב התחתון. מזרן אורתופדי שעשוי מחומר אלסטי, מסייע בחלוקה הומוגנית של משקל הגוף. מזרון שאינו איכותי יגרום לעמוד השדרה שלכם להתכופף ולא ישמרו על יציבתכם.

מזרנים אורתופדיים תורמים ליציבה טובה יותר –

כאשר שוכבים על מזרנים אורתופדיים היציבה משופרת, שגורמת לעלייה באנרגיה, לפחות סטרס, והגוף שלכם אינו יכול לשקוע מטה. מעבר לכך, הם שומרים שעמוד השדרה שלכם ימשיך להיות ישר, להפחית עם מידת כאבי הגב, ועל ידי כך ניתן לעמוד בזקיפות עם יציבה טובה יותר. אין כל ספק, יודעי דבר חקרו ומצאו, כי מזרון אורתופדי מפיג מתחים ומסייע להירדם ולישון שינה בריאה יותר. אחת מן הסיבות שהסובלים מדלקות בפרקים או מכאבי גב אינם ישנים טוב בלילות, נובעת מהחוסר נוחות שמתלווה לכאבים, שחוץ מכך שמקשים על ההירדמות, הם גורמים לסובלים כאבים להקיץ מספר פעמים במשך הלילה.

מזרנים אורתופדיים מיועדים לא רק לחולים –

המון בני זוג מתקשים להירדם במהלך הלילה, בשל ההתנהלות של בני זוגם בלילה. יש בני אדם שמשתלטים על כל השטח של המיטה, ובכך מצמצמים את המקום של יקיריהם, או מסתובבים כל הזמן מתוך ניסיונות למצוא תנוחה מתאימה לשינה. ובאופן הזה מפריעים לבני הזוג שלהם להירדם ולישון טוב. אם אתם מבינים בדיוק על מה אנו מדברים, סביר להניח כי רכישת מזרנים אורתופדיים מעולה עבורכם. בשל כך כי החומר שנמצא במזרן האורתופדי הינו יציב, נגמרו הימים שהפריעו לכם לישון, ומתחיל עידן חדש שכולו מבשר טוב.